Skip to main content

Amazing Planet

Fotograf a cestovateľ Filip Kulisev, Master QEP, FBIPP, patrí k svetovej špičke v oblasti fotografovania prírody a krajiny.

Trvanie výstavy: 1.8. - 26.10.2023
v otváracích hodinách múzea

O podujatí

Fotograf a cestovateľ Filip Kulisev, Master QEP, FBIPP, patrí k svetovej špičke v oblasti fotografovania prírody a krajiny. Počas dvoch desaťročí tvorby absolvoval viac ako 200 individuálnych výstav na Slovensku a v zahraničí. Za svoje práce získal Filip Kulisev viacero prestížnych medzinárodných cien. Medzi ne patrí najvyššie európske ocenenie pre profesionálnych fotografov Master QEP (Qualified European Professional Photographer), ako aj najvyššie ocenenie, certifikát a titul Fellowship (FBIPP) od Britského inštitútu profesionálnych fotografov (BIPP). Za rok 2012 sa stal Európskym profesionálnym fotografom roka v kategórii príroda. V roku 2020 sa stal držiteľom zlatej kamery a Európskym profesionálnym fotografom roka v kategórii Dron (FEP European Drone Golden Camera Award). Je autorom dvanástich kníh, ktoré približujú krásu a unikátnosť prírody na našej planéte. Svojou tvorbou chce podporiť ochranu biodiverzity a prírodného bohatstva našej planéty pre ďalšie generácie.

Filip Kulisev je zakladateľ Asociácie profesionálnych fotografov SR (APFSR). Jeho diela sú súčasťou zbierok významných osobností na celom svete, ako je pápež František, britský kráľ Karol III., monacké knieža Albert II., či viacerí prezidenti a osobnosti Hollywoodu.

Vstupné

Výstava
vstup v rámci Huňadyho okruhu