Aktuality

Aktuality / oznamy / upozornenia

Vážení návštevníci, radi by sme vás upozornili  na zmenu otváracích hodín cez víkend, počas ktorého Bojnický zámok navštívi svätý Mikuláš s pomocníkmi.

Otváracie hodiny počas víkendu (10. december - 11. december) boli upravené a posunuté do neskorších hodín, aby ste si naplno mohli vychutnať atmosféru sviatočného zámku po zotmení. Radi vás v čase od 12:00 do 17:00 hod. privítame na podujatí Mikuláš na zámku.

Slovenské národné múzeum-Múzeum Bojnice vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu "Vedúci oddelenia múzejnej komunikácie, marketingu a služieb návštevníkom". Viac informácií na portáli Profesia.sk.

Vážení návštevníci, dovoľujeme si vás upozorniť na skutočnosť, že na základe príkazu Ministerstva kultúry SR na zvyšovanie návštevnosti a dostupnosti kultúrnych služieb  sú od októbra 2022 bezplatné vstupy na prehliadku  expozície SNM-Múzea Bojnice k dispozícii vždy prvú  STREDU v mesiaci, namiesto doterajšej prvej nedele v mesiaci.

Upozorňujeme návštevníkov, že v čase konania sobášov býva Zlatá sála vyňatá z prehliadkovej trasy.

Prosíme návštevníkov, aby sa počas pobytu v SNM-Múzeu Bojnice riadili návštevných poriadkom múzeanávštevným poriadkom jaskyne.

Informácie o ochrane a spracovávaní osobných údajov pri monitorovaní priestoru kamerovým systémom si môžete pozrieť tu.